Wódka na prezent

Najlepszy upominek dla mężczyzny? Wcale nie trzeba szukać daleko. Markowy alkohol wciąż utrzymuje się wysoko w rankingach jako świetny pomysł na prezent. Bardzo często jest nim doskonała wódka – trunek, który w Polsce ma największe tradycje. Pan Tadeusz, Baczewski, Wyborowa - każda z nich to elegancka wódka na prezent. Dobry napitek w eleganckiej butelce, świadczący o doskonałych tradycjach naszego gorzelnictwa, nieodmiennie nadaje się jako prezent na każdą okazję. Zamów go w Sodo – dostarczymy tę mocną przesyłkę do Ciebie lub wprost do adresata.

1 z 2
Zestaw Tiki Taki i wódka...
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Tiki Taki i wódka Bocian
196,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Rafaello i czarny...
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Rafaello i czarny Bocian
200,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Toblerone z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Toblerone z wódką
205,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Martini z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Martini z wódką
209,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw czarny Bocian i...
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw czarny Bocian i Toblerone
212,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Merci z wódką Ogiński
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Merci z wódką Ogiński
213,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Mon Cheri z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Mon Cheri z wódką
226,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw gorzki z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw gorzki z wódką
262,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Sheridan`s z wódką
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Sheridan`s z wódką
275,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw dwa Bociany
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw dwa Bociany
277,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Lindt z wódką Ogiński
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt z wódką Ogiński
287,00 zł
Zobacz więcej
Zestaw Lindt i czarny Bocian
Zawsze darmowa dostawa!
Zestaw Lindt i czarny Bocian
327,00 zł
Zobacz więcej

Wódka na prezent - kiedy i jak ją wręczyć?

Napoje wysokoprocentowe przeznaczone na podarunek muszą być najwyższej jakości. Wódka, mimo że wydaje się prostym wyborem, powinna legitymować się dobrą opinią smakoszy. Dlatego może okazać się tak samo dobrym podarunkiem jak inne alkohole prezentowe. Nasze wódki mają doskonałą oprawę – od nazwy aż po estetyczną butelkę, wprost stworzoną, by zrobić z niej pięknie zapakowany prezent. Najważniejsze jest to, że w Polsce to rodzaj alkoholu, który zawsze jest ceniony i może liczyć na uznanie. Sprawdź, jak wybrać prezent, którym można od razu poczęstować gości przy suto zastawionym stole.

Dobra wódka na prezent

Zacznijmy od tego, jaki trunek nadaje się na upominek? Jeśli szukasz idealnego prezentu, jego zawartość powinna stanowić ekskluzywna wódka. Najlepszy alkohol broni się smakiem, ale musi być również odpowiednio opakowany. Dlatego tez nasze zestawy z wódką są estetycznie opakowane w gustowne pudełka, idealne na prezent. Dobry wysokoprocentowy alkohol sprawdzi się jako fajny prezent, bo zawsze zostanie doceniony, gdy pojawi się na stole Wódka Dębowa czy Belvedere.

Pięknie zapakowana wódka - świetny prezent na wiele okazji

W Polsce świetnie radzą sobie czyste wódki z wielu stron świata. Jednak wódka na prezent urodzinowy czy imieninowy to najczęściej produkt krajowy lub pod swojską nazwą. Nic dziwnego - na świecie najlepsza polska wódka na prezent również ma wielu zwolenników. W przypadku naszego sztandarowego trunku dajemy na prezent równie często, a nawet częściej niż butelkę wina. Trochę rzadziej pojawia się dobra czysta wódka jako prezent ślubny - z uwagi na to, że podczas tej uroczystości również serwuje się ten sam napitek. Jednak wódkę możemy sprezentować na różne okazje, pod warunkiem że będzie to produkt oryginalny, wyróżniający się estetycznym projektem butelki i dobrym gatunkiem alkoholu. Nawet jeśli kosz z wódką pojawi się jako pomysł na ostatnią chwilę, osoba obdarowana powinna być z niego zadowolona. Dobra wódka czysta z najwyższej półki jako prezent ma długą tradycję i robi wrażenie przy wielu okazjach. Proponujemy gotowe kosze prezentowe zawierające wódkę takich marek jak Bocian czy Ogiński.

Jaka wódka na prezent?

Wiele zależy od tego, jaki alkohol preferuje osoba, której chcesz zrobić niespodziankę. Wódka jako mocny alkohol zdecydowanie uchodzi za męski trunek. W eleganckim wydaniu będzie odpowiednia na każdą okazję. Polskie gatunki należą do czołówki światowej, jednak zawsze alternatywą są fińska czy rosyjska wódka. Międzynarodowe marki, takie jak wódka Stock czy Finlandia na pewno spełniają warunki eleganckiego prezentu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się trunki ukraińskie i skandynawskie. Na pewno nie brakuje u nas klasowych wódek, a jeśli wiesz, jaka marka sprawi obdarowanemu największą przyjemność, wystarczy zamówić pięknie opakowany alkohol na okazały prezent. Nawet w przypadku osób niegustujących w mocnych napitkach do wyboru pozostaje wódka bezalkoholowa. Dobry, mocny, tradycyjny alkohol sprawdzi się jako męski upominek na osiemnastkę i inne urodziny, imieniny czy Dzień Ojca. To także doskonały pomysł, gdy chcesz komuś podziękować lub wyrazić swoje uznanie.

Jaka wódka na elegancki prezent?

Butelki doskonałej wódki jako sprawdzony podarunek przy różnych okazjach to przeważnie dobry pomysł (o ile adresat nie miał lub nie ma problemu z alkoholem). Jednak nie każda butelka nadaje się na estetyczny, okazały prezent. Napoje procentowe mają różny smak i efekt działania. Dobre wódki powinny mieć jednorodny skład, tzn. zostać wyprodukowane z jednego surowca. W przypadku gatunkowych wódek nie miesza się różnych destylatów. Niezależnie od tego, czego szukasz planując prezenty, mamy dla Ciebie wyłącznie markowe wódki, takie jak Bocian, Pan Tadeusz czy wódka Dębowa. Inne propozycje to Adam Mickiewicz czy wódka Ogiński. Wybierz prezenty w postaci markowej wódki na takie okazje jak urodziny, rocznica ślubu czy Boże Narodzenie. W Sodo czeka na Ciebie szybka wysyłka i pewna dostawa, nawet na drugi dzień!

Wódka - zestaw prezentowy

Kosze prezentowe z wódką można wzbogacić o odpowiednio dobrane słodycze czy nawet kawę. Dobra wódka na prezent będzie wyglądać jeszcze bardziej okazale, jeśli solenizant otrzyma je w komplecie z karafką lub kieliszkami. Najlepsza wódka na prezent na 18 urodziny powinna zawierać personalizowaną etykietę lub zostać wręczona z oryginalnymi życzeniami. Jako prezent mocny alkohol powinien wyglądać zabawnie, estetycznie, okazale, co zapewni kosz lub zestaw prezentowy z wódką. Dobra wódka na prezent lubi towarzystwo. Zorientuj się, jakie mamy sposoby na prezent - wódka od Sodo nie tylko wyśmienicie smakuje, ale także zapewnia odpowiednią reakcję obdarowanej osoby.

Oryginalny prezent z wódką, który będzie zapamiętany na długo!

Wódka Dębowa, Bocian, Ogiński - każdy z tych gatunków sprawdza się jako wódka na prezent. Jeśli wciąż zastanawiasz się co wybrać na prezent, możesz spojrzeć również na kolorowe trunki o większej mocy. Smakowa wódka prezentowa może okazać się dobrym alkoholem na upominek dla kobiet. Wszystko zależy od tego, jak zostanie opakowany i dostarczony. Prezenty z wódką jako dodatek do powinszowań na różne okazje zawsze mogą liczyć na dobre przyjęcie przez solenizantów i jubilatów. Także ozdobne wódki na prezent przykują uwagę adresata życzeń. Zdecyduj się i zamów oryginalny podarunek w Sodo z gwarancją szybkiej dostawy.

Potrzebny prezent? Wódka w eleganckim opakowaniu to klasyka gatunku

Jeśli potrzebny jest prezent, to wódka w eleganckim wydaniu spełni wymogi reprezentacyjnego alkoholu. Podobnie jak wino czy whisky, wódki sprawdzą się jako niebanalny podarek na wiele okazji. Zamawiając u nas wódkę na prezent znajdziesz odpowiednią markę, nadającą się na wiele okazji. Wódka Dębowa, Pan Tadeusz czy Finlandia to atrakcyjny alkohol na prezent z wyrazami podziękowania. Pięknie opakowany i dostarczony pod wskazany adres (Twój lub obdarowywanej osoby) rozwiąże dylemat, czym uszczęśliwić bliskich z okazji rocznicy, imienin czy innego ważnego święta. Zamów okazałe prezenty z zawartością wódki z katalogu Sodo i uciesz swoją pamięcią krewnych oraz znajomych.